تعرفه لامپهای led

تعرفه لامپهای  LED

همانطور که میدانید ، لامپهای  LED  دارای تعرفه مشخصی نیستند ، چرا چون تعرفه لامپهای  LED  بستگی به نوع و مدل لامپهای  LED  دارد .

از آنجایی که لامپهایLED  دارای مدل های مختلفی هستند ، مسلما تعرفه لامپهای LED نیز متغیر می باشد و نمی تواند در تمامی مدل های لامپهایLED  ، تعرفه یکسانی را ملاحظه کنیم.

همچنین تعرفه لامپهای  LED می تواند به چیز های مختلفی مرتبط بشود ، مانند کارخانه ای که لامپهای LED را تولید می کند و … .

شایان ذکر است که تعرفه لامپهای  LED می تواند به عواملی مانند درجه کیفیت آنها نیز مربوط بشود .

در این مقاله قصد داریم تا انواع لامپهای LED را معرفی کنیم تا شما عزیزان بتوانید به سطح آشنایی بهتری از لامپهای  LED برسید .

شایان ذکر است که تعرفه لامپهای  LED در تمامی مدل ها ، همانطور که در بالا نکاتی را در رابطه با تعرفه لامپهای  LED خدمتتان اعلام کردیم ، در مدل های مختلف لامپهای LED متغیر می باشد .

لامپهای LED در مدل های هالوژن

لامپهای LED در مدل های خانگی

لامپهای  LED در اشکال مانند مهتابی

لامپهای LED سقفی ، یا همان چراغ های سقفی

لامپهای LED در مدل نور افکن یا همان پروژکتور

دانستن این نکته خالی از لطف نیست که بدانید ،مدل های دیگری نیز در لامپهای LED  موجود است که شاید ار مقاله تعرفه لامپهای  LED به آن اشاره نکرده باشیم ، چرا که میتواند موضوع مقاله را از هدف یعنی: تعرفه لامپهای  LED دور نماید .

همانطور که مطلع هستید ، مصرفی که لامپهای LED دارند ، بسیار کمتر از لامپ های معمولی هستش ، به طوری که میتوان گفت ، هر لامپ LED مصرفی حدود ۳٫۲ ولتاژ را دارد .

که این مسئله نیز می تواند در تعرفه لامپهای  LED موثر باشد.

در مقاله تعرفه لامپهای LED قصد داریم تا به مواردی که می تواند در تعرفه لامپهای  LEDموثر واقع شود اشاره ای داشته باشیم و تعرفه لامپهای  LED را مورد بررسی قرار دهیم :

ابتدا می خواهیم به برخی از عواملی که می تواند پایه ای از دلایل کاهش و یا افزایش تعرفه لامپهای  LED باشد اشاره نماییم :

۱- قیمت خریدار و توزیع کننده اصلی لامپهای LED

۲-ولتاژ لامپهای LED یا همان مقدار وات لامپهای LED

۳-نوع و مدل لامپهای LED

۴-برند و کارخانه تولید کننده لامپهای LED

و ……….. ، عواملی که در بالا با آنها اشاره ای کردیم ، می توانند جزء ساده ترین و موثر ترین عوامل در تعرفه لامپهای  LED باشند .

البته امروز لامپهای LED پیشرفته ای به بازار آمده اند که از لحاظ تعرفه لامپهای  LED کاملا با تعرفه لامپهای  LED متفاوت هستند ، چرا که این مدل از لامپهای LED که تحت عنوان لامپهای LED هوشمند نامیده می شوند ، دارای قابلیت و امکاناتی مانند وصل شدن به شبکه بی سیم یا همان WIFI را دارا هستند و این قابلیت های آنها به صورت کلی تعرفه لامپهای  LED را تغییر میدهد .

البته دانستن این نکته در رابطه با تعرفه لامپهای  LED خالی از لطف نیست که ، عواملی مانند قطر و اندازه لامپهای LED نیز میتواند در تعرفه لامپهای  LED موثر باشد که امری طبیعی است و احتیاجی به توضیحات بیشتر ندارد .

امیدواریم که مقاله تعرفه لامپهای  LED مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *