تعرفه چراغ های سقفی

تعرفه چراغ های سقفی

چراغ های سقفی ، با به کار گیری از لامپهایLED میتوان گفت که تولدی نوین در زمینه چراغ ها و صنعت روشنایی ایجاد کردند .

حال ، در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی را در رابطه با تعرفه چراغ های سقفی خدمت شما عزیزان ارائه بدهیم .

هستند افرادی که در گام اول ، قیمت و یا رنج قیمت و تعرفه چراغ های سقفی را نگاه می کنند و با چراغ های معمولی مقایسه می کنند و نتیجه می گیرند .

اما از لحاظ فنی و حرفه ای این روش برای تصمیم گیری صحیح نیست ، اولین گام برای بررسی تعرفه چراغ های سقفی ، برانداز کردن و ملاحظه کردن مشخصات فنی چراغ های سقفی به صورت کامل می باشد .

این نکته بدان معناست که برای براورد تعرفه چراغ های سقفی ، میبایست ابتدا مشخصات و مزیت های چراغ های سقفی را در نظر داشته باشید .

حال در این مقاله برای این که بهتر با روش براورد کردن تعرفه چراغ های سقفی و یا چراغ های معمولی یا … آشنا بشوید ، قصد داریم تا در ادامه مطلب تعرفه چراغ های سقفی ، مشخصات چراغ های سقفی را شرح دهیم.

شایان ذکر است که به نظر کارشناسان وب سایت شب فروغ ، این روش تنها برای براورد تعرفه چراغ های سقفی نیست، بلکه برای تمامی محصولات و کالا ها در هر زمینه ای صدق میکند .

امکانات و مشخصات چراغ های سقفی به شرح ذیل است :

  1. به کار گیری از لامپ های ال ای دی با کیفیت مطلوب و مناسب ( برای داشتن طوع عمر مناسب ، شب فروغ از اجناس با سطح کیفی مطلوب استفاده میکند )
  2. چراغ های سقفی ، این قابلیت را دارند تا به صورت ۱۸۰ درجه نورپردازی نمایند .(معمولا زاویه نور پردازی بستگی به جهت و مکان نصب دارد )
  3. یکی از مهم ترین نکاتی که چراغ های سقفی را نه تنها در ایران ، بلکه در سر تا سر دنیا محبوب ساخته است ، قابلیت کارکرد در مدت زمان زیاد آنها نسبت به سایر چراغ ها میباشد ، در نتیجه( طول عمر زیاد)
  4. چراغ های سقفی ، با توجه به ویژگی هایی که در بالا برای راهنمایی براورد تعرفه چراغ های سقفی ذکر شد ، پزشکان را نیز مجذوب خود کرد ، بدین ترتیب پس از آزمایش های متعددی که توسط پزشکان شناس انجام شد ، چراغ های سقفی با حذف مادون قرمز و فرابنفش میزان تحدید سلامتی را نیز کمتر کرده اند

لذا ، شایان ذکر است که چراغ های سقفی گرمای کمتری را نیز تولید می کنند .

حال با توجه نکات و مشخه هایی که از چراغ های سقفی در بالا خدمتتون اعلام شد ، میتوانید نسبت به براورد تعرفه چراغ های سقفی اقدامات لازم را انجام دهید .

امید است که مقاله تعرفه چراغ های سقفی مورد توجه تان قرار گرفته باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *