خرید لامپ ال ای دی

خرید لامپ ال ای دی

با ورود تکنولوژی لامپ ال ای دی با بازار تغییر بزرگی در امر روشنایی در جهان رخ داد به نحوی که بسیاری از افراد در همان ابتدای تولید لامپهای ال ای دی به خرید و جایگزین کردن لامپهای ال ای دی بجای لامپ های قبلی پرداختند.

کیفیت بالا،نوردهی مناسب و طول عمر بالای لامپهای ال ای دی سبب شده تا سریع تر از آنچه که فکر میشد بازار ها را در دست بگیرد.مصرف پایین لامپهای ال ای دی از دلایل مهم استقبال از لامپهای ال ای دی در جهان بوده است.

لامپهای ال ای دی اورجینال از کیفیت بالایی برخوردار بوده و شرکت های تولید کننده نیز طول عمر این لامپها را ضمانت میکنند.

اولین نکته در خرید لامپهای ال ای دی توجه به برند لامپ میباشد.توجه داشته باشید که لامپهای ال ای دی با برند های متفرقه در بازار بسیار است که هیچ ضمانتی برای کارکرد آن ها وجود ندارد..

شدت روشنایی

شدت روشنایی درواقع همان میزان نوری است که لامپ ال ای دی تولید میکند که .نام دیگر آن لومن است.

لامپ ال ای دی را خریداری کنید از لومن مناسب برخوردار باشد.هنگام خرید لامپ ال ای دی مراقب ترفندهای فروشندگان برای خرید لامپ باشید.توجه به این نکته خالی از لطف نیست که شدت روشنایی لامپ ال ای دی باید استاندارد باشد و بیشتر از آن ممکن است در کیفیت لامپ تاثیر معکوس بگذارد.

تولید حرارت پایین

در هنگام خرید لامپ ال ای دی به وزن لامپ توجه کنید.لامپی که وزن کمی داشته باشد از قعطات آلومینیومی در ساخت آن استفاده شده است که باعث میشود تا لامپ ال ای دی حرارت بسیاری تولید نکند.در غیر این صورت نباید از لامپ ال ای دی خریداری شده انتظار عملکرد یک لامپ مرغوب را داشت.

گارانتی و قیمت

همانطور که پیش تر اشاره کردیم متاسفانه لامپهای ال ای دی با برند های نا معتبر در بازار بسیار است که از ضمانت نامه و پشتیبانی معتبری نیز برخوردار نمیباشد.قیمت این لامپ ها ممکن است بسیار مناسب تر از دیگر برندها باشد.

اما این قیمت مناسب دلیل بر کیفیت لامپ ال ای دی نمیباشد.سعی کنید لامپ ال ای دی خرید کنید که از خدمات پس از فروش معتبر تری برخوردار باشد،اگرچه هزینه آن ممکن است ارزان به نظر نرسد اما مطمئن باشید بعد از مدتی چندبرابر این هزینه بازخواهد گشت.

امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله شمارا در امر خرید لامپ ال ای دی یاری دهیم.
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *