قیمت لامپهای LED

قیمت لامپهای LED

در مقاله قیمت لامپهای LED قصد داریم تا اشاره ای داشته باشیم به برخی از قیمت و تعرفه های لامپهای LED .

همانطور که مستحضر هستید ، نحوه محاسبه و براورد قیمت لامپهای LED  با قیمت دیگر اجناس گوناگون در زمینه های مختلف تفاوتی نداشته و هر کالا یا محصولی که از امکانات و کیفیت و قابلیت های بیشتری باشد ، مسلما مشمول قیمت و تعرفه های بیشتری نیز میباشد .

در این مقاله قصد داریم تا قیمت یکی از مدل های لامپهای LED را به شما عزیزان معرفی نموده و نسبت به بررسی آن اقدام نماییم .

لامپهای LED اس ام دی ، در واقع یکی از اعضای  خانواده پر نور لامپهای LED میباشد ، چرا که قابلیت تولید نور در این لامپهای LED به قدری زیاد میباشد که حتی دیده شده است که از لامپهای LED اس ام دی ، به عنوان جایگزین مناسبی برای لامپهای گازی استفاده شده است .

بنابرین با یک محاسبه ساده ، عملیات براورد قیمت لامپهای LED را میتوانید حدس زده و درک نمایید .

در این جا قیمت لامپهای LED  اس ام دی از لامپهای گازی بیشتر میباشد ، اما نسبت به نوری که تولید میکند و قابلیت های بی نظیری که دارا میباشد ، مانند : بهینه سازی مصرف انرژی ، کاهش هزینه های ناشی از هدر رفتن برق ، تولید نور یک دست و بسیار مناسب ، کاهش گرما ناشی از استفاده از لامپهای قدیمی ….. توجه خاصی به قیمت لامپهای LED اس ام دی نمیشود و تمامی مردم از این مدل از لامپهای LED استفاده مینمایند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ،  چرا لامپهای LED اس ام دی را اینگونه خطاب میکنند و فرق لامپهای LED اس ام دی با دیگر مدل های لامپهای LED چیست و چرا قیمت لامپهای LED اس ام دی متفاوت است؟

همانطور که میدانید ، قیمت لامپهای LED اس ام دی مربوط به امکانات و قابلیت های این لامپهای LED میباشد که در بالا به آن اشاره داشته ایم اما ، نام گذاری این لامپهای LED به این دلیل میباشد که فرآیند لحیم کاری و لحیم کردن در این لامپهای LED از بین رفته است و لحیم کاری به صورت اتوماتیک و با استفاده از دستگاه رخ میدهد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *