لامپهای led آاگ مدل g4-12v

لامپهای led آاگ مدل g4-12v

خیلی از افراد بر این باور هستند که لامپهای LED آاگ مدل g4-12v به دلیل جسته کوچکی که دارند ، برای مصارف معمولی اصلا مناسب نبوده و خیلی کمتر این مدل از لامپهای LED را مورد استفاده قرار می دهند .

اما در این مقاله قصد داریم تا اعلام نماییم ، بر خلاف تصور برخی ها ، لامپهای LED آاگ مدل g4-12vg4-12v  به نوبه خوب بسیار مناسب بوده و میتواند گام مثبتی را در زمینه کاهش استفاده از انرژی برداشته و در زمینه روشنایی و نور پردازی در توان خود، مفید واقع شود .

شایان ذکر است که لامپهای LED آاگ مدل g4-12v دارای توان ۱٫۵ وات بوده و اصلی ترین رقابت را با لامپهای هالوژن دارند که تا امروز طبق آمار دریافتی از این لامپهای LED میتوان گفت ، در این رقابت کاملا موفق بوده و توانسته اند مفید عمل کنند .

پیش بینی شده است که لامپهای LED آاگ مدل g4-12v میتوانند به صورت حداقل ۳۵ هزار ساعت مفید کار کرده و نور پردازی کنند ، البته آمار و ارقام در زمینه طول عمر لامپهای LED و … همیشه صدق نمیکند و ممکن است لامپهای LED مدل g4-12v خیلی بیشتر از ارقام پیش بینی شده ، به شما مصرف کنندگان گرامی لامپهای LED مدل g4-12v خدمت رسانی نمایند .

شایان ذکر است که میزان روشنایی تولید شده توسط لامپهای LED مدل g4-12v تقریبا با لامپهای معمولی همسان میباشد ، با این تفاوت که لامپهای LED  مدل g4-12v مصرف به مراتب کمتری را در برق مورد استفاده قرار میدهند .

جالب است که بدانید ، با یک محاسبه ساده ، میتوانید به این نکته در زمینه لامپهای LED مدل g4-12v

پی ببرید که این مدل از لامپهای LED ، با صرفه جویی و بهینه سازی ای که در زمینه مصرف برق انجام میدهند ، تقریبا چندین برابر هزینه ای را که صرف خرید لامپهای LED نموده اید را به شما عزیزان باز میگردانند .

امیدواریم که از مقاله لامپهای LED مدل g4-12v نهایت استفاده را کرده باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *