لامپهای LED آاگ مدل Lk-870

لامپهای LED آاگ مدل Lk-870

برخی از قابلیت ها و امکانات در لامپهای LED آاگ مدل Lk-870 دست به دست داده اند تا لامپهای LED آاگ مدل Lk-870 را تبدیل به تهدید جدی برای لامپهای قدیمی بنمایند .

چرا که برخی از قابلیت های کاربردی و عامیانه که در لامپهای LED آاگ مدل Lk-870 وجود دارد ، مانند : قابلیت استفاده از لامپهای LED آاگ مدل Lk-870 در انواع سرپیچ های مختلف و ………….. باعث شده است تا تمامی نیاز های پایه ای کاربران نیز در این لامپهای LED آاگ مدل Lk-870 موجود بوده و دیگر جای شک و گمان باقی نمیگذارد .

از جمله مهمترین برتری هایی که لامپهای LED آاگ مدل Lk-870 نسبت به سایر مدل های لامپهایLED  دارا هستند ، این است که لامپهای LED آاگ مدل Lk-870 در سیستم و ساختار خود ، از تکنولوژی های ویژه حرارت و … استفاده نموده اند که باعث میشود تا به بهتر شدن جریان هوا کمک بسیار مفیدی بنماید .

شایان ذکر است که بدانید ، بدنه استفاده شده در لامپهای LED آاگ مدل Lk-870 از جنس پلاستیک و فلز بوده و این اجناس مصرفی در بدنه ، کاملا بهینه شده و مقاوم میباشند و توانایی مقاومت در برابر ضربه و یا سقوط را دارا هستند .

طول عمر و میزان کارکرد شگفت آور لامپهای LED آاگ مدل Lk-870 :

همانطور که میدانید ، لامپهای LED آاگ و یا دیگر برند ها ، به مدت زمان کارکرد و طول عمر بالای خود معروف میباشند .

حال در اینجا قصد داریم تا اشاره ای داشته باشیم به برخی از این دلایل که در افزایش طول عمر لامپهای LED تاثیر گذار هستند .

برخی از عوامل مانند ، کاهش تولید حرارت توسط لامپ ، عدم استفاده نمودن و به کارگیری از خازن ها و ابزار شیمیایی ، باعث شده است تا طول عمر لامپهای LED به شدت افزایش یافته و بتوانند برای یک مدت زمان طولانی ایفا نقش نمایند .

طول عمر لامپهای LED آاگ مدل Lk-870 به طور تقریبی ، در بدترین شرایط ۴۰ هزار ساعت تخمین زده شده است که به نوبه خود بسیار خیره کننده میباشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *