لامپهای LED آاگ مدل mini-320-e27

لامپهای  LED آاگ مدل mini-320-e27

کمپانی Aeg با توجه به درخواست و حمایت کاربران خود ، نسبت به تولید لامپهای LED مینی نیز اقدام نموده و لامپهای LEDآاگ مدل mini-320-e27 را طراحی و تولید نموده است .

لامپهای LEDآاگ مدل mini-320-e27 در توان مصرفی ۴ وات طراحی شده و از مصرف بسیار پایینی برخوردار میباشد .

کیفیت تولید نور در لامپهای LEDآاگ مدل mini-320-e27 به نوبه خود شگفت آور بوده و یکی از عمده دلایلی میباشد که باعث میشود ، کاربران گوناگون ، لامپهای LEDآاگ مدل mini-320-e27 را مورد استفاده و مصرف قرار بدهند .

شایان ذکر است که اگر به دنبال از بین بردن هزینه های ناشی از برق و مصارف لامپها هستید ، لامپهای LED آاگ مدل mini-320-e27 یک مدل بسیار مناسب و طلایی برای شما به شمار میاید .

لامپهای LED آاگ مدل mini-320-e27 دارای برچسب استاندارد نوع A هستند و این تاییدیه لامپهای LED آاگ مدل mini-320-e27 در کنار مدل E27 سرپیچ ، باعث میشود که لامپهای LED آاگ مدل mini-320-e27 تبدیل به گزینه بسیار مناسب و در عین حال کاربردی بشوند .

نکته قابل توجه دیگری که در رابطه با لامپهای LED آاگ مدل mini-320-e27 و تمامی مدل های مختلف لامپهای LED که در بازار موجود میباشند میبایست بدانید ، این است که در ساختار و تولید لامپهای LED هیچ استفاده ای از مواد آزاردهنده و شیمیایی مانند جیوه و …….. نشده است و لامپهای LED بر خلاف لامپهای قدیمی کاملا سلامت هستند و همچنین برای محیط زیست نیز سالم تر به شمار میروند و خطری برای محیط زیست نیز دارا نیستند .

همچنین ،لامپهای LED آاگ مدل mini-320-e27 در زاویه ۱۲۰ درجه نسبت به تولید نور اقدام نموده و محیط قابل توجه ای را روشن میسازد .

امید است که مطلب لامپهای LED آاگ مدل mini-320-e27 مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *