این وب سایت با شرایط عالی سئو و رتبه بالای الکسا بفروش میرسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلگرام ۰۹۲۱۲۵۶۳۸۰۸

لامپهای LED جدید

لامپهای LED جدید

در مقاله لامپهای LED جدید قصد داریم تا اطلاعاتی را در این زمینه خدمت شما عزیزان ارائه نماییم .

همانطور که مستحضر هستید ، لامپهای LED  عمدتا نور آبی و یا آبی کمرنگی را تولید کرده و انتشار میدهند ، اما امروزه دانشمندان و متخصصین در زمینه لامپهای LED  با تلاش و تحقیق بسیار زیادر در این زمینه به این دستاورد رسیده اند که بتوانند نسبت به تولیدلامپهای LED جدید با قابلیت تولید نور سفید اقدام نمایند .

این بدان معناست که امروزه ، مدل های لامپهای LED  در دسترس ما قرار دارد که نور سفید رنگی را تولید میکنند .

افرادی که در این زمینه اقدام نموده و به این دستاورد رسیده اند ، بر این باور هستند که لامپهای LED جدید با قابلیت تولید نور سفید را میتوان جدیدترین مدللامپهای LED  معرفی نمود و مورد استفاده قرار داد .

لذا برخی از این دانشمندان بر این فکر و باور هستند که لامپهای LED جدید به مرور زمان پتانسیل جایگزین شدن لامپهای قدیمی تر را دارند و این بدان معناست که در آینده نزدیک ، میبایست منتظر استفاده از للامپهای LED جدید در نمایشگر ها ، منازل مسکونی ، دفاتر اداری ، کارخانجات و ……… تمامی اماکنی که از لامپهای LED  قدیمی تر استفاده میکردند باشیم .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، تفاوت عمده ای که در میان لامپهای LED  با لامپهای قدیمی تر وجود دارد این است که ، لامپهای LED جدید ۱۰۰% انرژی و برق را دریافت نموده و آن را تبدیل به فوتون های نوری میکند و سپس نور انتشار پیدا میکند .

اما این در حالیست که لامپهای قدیمی تر تنها پنج درصد از انرژی را برای تولید نور استفاده نموده و باقی انرژی موجود و تولید شده ، بیهوده از بین میرود .

شایان ذکر است که از مهمترین مزیت های لامپهای LED جدید میتوان به تولید نور مستقیم آنها اشاره نمود که این لامپهای LED جدید با این قابلیت ، میتوانند برای نور پردازی و دکوراسیون هم مورد استفاده قرار بگیرند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *