لامپهای LED خانگی

لامپهای LED خانگی

لامپهای LED خانگی را بهانه قرار داده ایم تا بتوانیم اطلاعات هر چه مفید تری را در رابطه با لامپهای LED خدمت شما عزیزان ارائه نماییم .

همانطور که مستحضر هستید ، لامپهای LEDقابلیت روشنایی و تولید نور بسیار زیادی را دارا میباشند که در واقع این قابلیت آنها یکی از مزیت های لامپهای LED خانگی نیز به شمار میاید .

اما تا کنون هیچ منبع مشخصی ، یکی از مدل های معمولی لامپهای LED خانگی را با لامپهای معمولی مقایسه نکرده و مورد بررسی دقیق قرار نداده است .

از آنجایی که در مقاله لامپهای LED خانگی قصد داریم تا مصرف و توان لامپهای LED خانگی را مورد بررسی قرار دهیم ، میبایست اینگونه خدمت شما عزیزان اعلام نماییم که طبق آخرین آمار بدست آمده ، یکی ازلامپهای LED خانگی به توان ۹ وات ، میتواند نوری برابر با یک لامپ معمولی ۴۰ وات را تولید نماید و این در حالی میباشد که این مدل از لامپهای LED خانگی تنها ۹ وات از انرژی را مورد استفاده قرار داده و فوق تصور میتواند در کاهش مصرف برق و انرژی تاثیر مثبت داشته باشد .

همانطور که میدانید ، لامپهای رشته ای که در گذشته آمار مصرف بسیار بیشتری را داشته اند ، نور زرد رنگی را همراه با گرمای بسیار زیادی تولید میکنند ، بنابرین ، تولید گرما و افزایش دما میتواند یکی دیگر از ایراد های لامپهای قدیمی باشد که در لامپهای LED خانگی و دیگر مدل های لامپهای LED  برطرف شده است .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، لامپهای LED خانگی بر خلاف لامپهای قدیمی ، نور مایل به رنگ آبی و یخی را تولید میکنند که این باعث میشود تا شما عزیزان در محلی که از لامپهای LED خانگی استفاده مینمایید ، احساس آرامش بیشتری داشته باشید .

امید است که با ارائه مقاله لامپهای LED خانگی توانسته باشیم توجه شما عزیزان را به لامپهای LED خانگی جلب نموده و گام مثبتی را در راستای افزایش اطلاعات شما برداشته باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *