لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p

لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p

یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده است تا ، لامپهای LED نیوفن را موضوع این مقاله قرار دهیم ، این است که لامپهای LED نیوفنgu10-p از برخی امکانات و قابلیت هایی برخوردار میباشند که به نوبه خود تک و ویژه میباشد .

لامپهای LED نیوفن  مانند دیگر لامپهای LED از طول عمر بالایی ، حدود ۳۰ هزار ساعت برخوردار میباشد .

لامپهای LED نیوفن  gu10-p در ابعاد بسیار کوچک و شیک تولید میشوند و میتوانند تبدیل به گزینه بسیار مناسبی برای استفاده بشوند .

لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p در توان مصرفی ۲٫۶ وات تولید شده و میزان استفاده لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p از برق بسیار ناچیز بوده و همین مصرف کم لامپهای LED نیوفن  gu10-p   یکی از نقاط قوت آنها به شمار میرود .

زاویه پخش نور لامپهای LED نیوفن  gu10-p 2.6 وات به صورت ۱۲۰ درجه میباشد .

همچنین ، اگر از استفاده از لامپهای هالوژن خسته شده اید و تمایل به ایجاد یک تغییر بزرگ در مصرف برق و هزینه های خود دارید ، نسبت به تهیه لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p اقدام نمایید .

شایان ذکر است که لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p اضافه بر هزینه ، میتواند برتری های دیگری مانند کیفیت و میزان نور بیشتر و … نسبت به هالوژن برخوردار باشد .

استفاده از سرپیچ استارتی در ساختار لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p نیز باعث  شده است تا تمامی مصرف کنندگاه لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p نهایت رضایت را از این لامپهای LED داشته باشند .

نکته قابل توجه در رابطه با طول عمر لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p :

نکته ای که در رابطه با طول عمر لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p میبایست در نظر داشته باشید ، این است که طول عمری که برای لامپهای LED نیوفن مدل gu10-p به آن اشاره نموده ایم ، در بدترین حالت بوده و اگر از این لامپهای LED در شرایط مناسب استفاده شود ، میتوانند طول عمر بیشتری را سپری کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *