لامپهای LED نیوفن مدل JDR

لامپهای LED نیوفن مدل JDR

یکی دیگر از مدل های لامپهای LED نیوفن ، لامپهای LED نیوفن مدل JDR میباشد که توسط شرکت نیوفن طراحی و تولید میشود .

این لامپهای LED نیوفن یکی از انواع مدل های لامپهای LED نیوفن میباشند که میتوانند جایگزین لامپهای هالوژن منازل و …. بشوند .

همانطور که میدانید ، یکی از مهمترین دلایلی که باعث رشد و پیشرفت لامپهای LED نیوفن و دیگر برند های تولید کننده لامپهای LED شده است ، طول عمر این لامپهای LED میباشد .

شایان ذکر است که اضافه بر طول عمر لامپهای LED ، عوامل دیگری نیز مانند قابلیت بهینه سازی مصرف برق و …………………… نیز نقش بسیار زیادی در محبوبیت لامپهای LED داشته اند .

مدل سرپیچ لامپهای LED نیوفن مدل JDR : شمعی

لامپهای LED نیوفن مدل JDR ، از سرپیچ های شمعی برخوردار بوده و در بازار موجود میباشند .

توان لامپهای LED نیوفن مدل JDR : 4 وات

توان مصرفی لامپهای LED نیوفن مدل JDR نیز به نوبه خود جالب و بسیار مناسب میباشد ، چرا که مصرف ۴ وات در برابر تمامی کیفیت ها و قابلیت های لامپهای LED نیوفن … میتواند این لامپهای LED را تبدیل به یک لامپ LED  قدرتمند بکند .

آمار و نتایج :

طبق آخرین  آمار و بررسی هایی که بر روی لامپهای LED نیوفن مدل JDR انجام شده است ، دریافتیم که لامپهای LED نیوفن مدل JDR بیشترین استفاده را در لوستر ها و آویز های منازل و شرکت ها داشته اند .

البته دانستن این نکته خالی از لطف نمیباشد که بدانید ، لامپهای LED نیوفن مدل JDR از محدودیت خاصی برخوردار نبوده و موارد مذکور ، تنها نشاندهنده آمار به دست آمده میباشند .

امید است که مقاله لامپهای LED نیوفن مدل JDR مورد توجه شما قرار گرفته باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *