لامپهای LED Aeg مدل Lk-1500

لامپهای LED Aeg مدل Lk-1500

شاید برای برخی از دوستان تا به حال این سوال مطرح شده باشد که آیا مدل های مختلف لامپهای LED Aeg در توان های بالای ۴ وات نیز موجود میباشند یا خیر ؟

در جواب به این سوال میبایست خدمت شما عزیزان اعلام نماییم که لامپهای LED که توسط کمپانی Aeg تولید میشوند ، در توان های مختلف تولید شده و هیچ محدودیتی در آن ها وجود ندارد .

لامپهای LED Aeg مدل Lk-1500 یکی از جمله لامپهای LED 15 وات میباشد که برعکس مقدار و میزان توان مصرفی ، از قدرت بهینه سازی بسیار بالایی برخوردار است و مصرف برق را به شدت کاهش میدهد .

برخی از ویژگی های لامپهای LED Aeg مدل Lk-1500 :

تولید رنگ برابر و مناسب :

قدرت تولید رنگ لامپهای LED Aeg مدل Lk-1500 یکی از جمله مهمترین خصوصیت های این مدل از لامپهای LED میباشد ، همانطور که میدانید در لامپهای رشته ای و یا قدیمی ، مشکل تولید نور بیش از حد و اذیت کننده ، همیشه یکی از مشکلات افراد و خانواده های گوناگون بوده است ، حال در این سری از لامپهای LED با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز در ساختار لامپ و … ، میتوانیم این نوید را به شما عزیزان بدهیم که با استفاده از لامپهای LED Aeg مدل Lk-1500 قادر به ایجاد فضای دلنشین و بسیار مناسبی خواهید شد .

مقاومت بسیار زیاد :

همانطور که میدانید ، لامپهای LED با استفاده از برخی تکنولوژی ها و قابلیت های خاص در ساختار خود از طول عمر بسیار زیادی ، حتی تا  15 سال برخوردار میباشند ، اما این سوال برای برخی از افراد پیش میاید که اگر به این لامپها ضربه ای وارد شود ، از بین خواهند رفت یا خیر ؟

لامپهای LED Aeg مدل Lk-1500 با استفاده از برخی قابلیت های کلیدی و منحصر به فرد در طراحی خود ، از قابلیت ضد ضربه بودن برخوردار میباشند .

همانطور که مستحضر هستید ، شکستگی در لامپهای LED و یا …. بیشتر از طریق افتادن لامپ و یا سقوط آن ها میباشد ، لامپهای LED Aeg مدل Lk-1500 از مقاومت بالایی در برابر سقوط و ضربه برخوردار بوده ودر نتیجه میتوانند طول عمر لامپهای LED را از این بابت نیز تضمین نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *