لامپهایLED aeg مدل C400-c

لامپهایLED  Aeg مدل C400-c

شاید مطالب بسیار زیادی را در رابطه با مزایای لامپهای LED شنیده باشید و مطمئنا در تمامی مطالب مربوطه  ، در رابطه با کم مصرف بودن این لامپها صحبت های بسیار زیادی شده است .

در این مقاله قصد داریم تا نسبت به معرفی یکی از مدل های لامپهای LED Aeg اقدام نماییم و کم مصرف بودن حقیقی این لامپهای LED را به اثبات برسانیم .

اگر هنوز تجربه استفاده از لامپهای LED را ندارید ، فرصت مناسبی برایتان فراهم شده است تا با خواندن این مطلب اطلاعات مکفی و کاملی را در رابطه با مزیت لامپهای LED به دست بیاورید .

لامپهایLED  Aeg مدل C400-c یکی از مدل های لامپهای LED میباشد که این قابلیت را در خود جای داده است که با توان مصرفی ۴ وات ، میتواند روشنایی برابر با یک لامپ رشته ای ۲۵ وات تولید نموده و نسبت به روشن نمودن فضا اقدام کند .

آیا مثالی که در بالا در رابطه با لامپهای LED  Aeg مدل c400-c  برایتان مطرح نموده ایم ، برای اثبات مسئله مقرون به صرفه بودن و مصرف کم لامپهای Led مکفی بوده است ؟

برخی از ویژگی ها و مشخصات لامپهای LED Aeg مدل c400-c :

۱- برخورداری از ابعاد بسیار مناسب

۲- دارای سبکی بسیار ویژه و منحصر بفرد

۳- کاهش مصرف برق

۴- افزایش میزان روشنایی

۵- قابلیت کارکرد به میزان ۴۵ هزار ساعت در بدترین شرایط

۶- کاهش هزینه های ناشی از مصرف بیهوده لامپهای قدیمی

۷- کاهش چشم گیر هزینه های برق منازل

شایان ذکر است که لامپهایLED Aeg برای استفاده در اماکنی مانند اداره جات ، انبار ها و …….. دیگر مکان هایی که لامپهای LED 24 ساعته روشن هستند ، نیز مناسب هستند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *