چراغ های سقفی شیله

چراغ های سقفی

همانطور که می دانید امروزه تغییرات زیادی در زمینه های مختلف رخ داده است . رشد سطح تکنولوژی و فناوری در زمینه ساختمان و ساختمان سازی نیز اثرات خود را گذاشته است . چراغ های سقفی امکانات و فواید زیادی نسبت به چراغ های معمولی دارند که برخی از آنها : تولید نور بیشتر, مصرف برق کمتر,فضای آرام تر,روشنایی بدون حرارت  ,ساخت فضای دلنشین تر ,  زیبایی بیشتر و ………. می باشند .

چراغ های سقفی شیله SCHIELE استفاده از این مدل چراغ های سقفی دارای فواید و مزایای زیادی در صنعت ساختمان سازی می باشد و به دلیل اینکه این چراغ های سقفی در هزینه های ساکنین ساختمان ها نیز صرفه جویی میکنند, بدین ترتیب چراغ های سقفی مورد استقبال آنها نیز قرار گرفته اند .

از مهمترین فواید و از جمله نکاتی که باعث شده است این مدل از چراغ های سقفی که نام دیگر آن چراغ های سقفی سنسور دار شیله می باشند مورد استقبال قرار بگیرند این است که در استفاده از این چراغ های سقفی دیگر نیاز به استفاده از تایمر ها و کلید های اضافی در راهرو ها نیست .

روشن است که زمانی که کلید ها و تایمر ها در ساختمان سازی در راهرو ها استفاده نشوند , بنابرین مقدار زیادی در مصرف سیم و مدارهای مرتبط نیز کاسته میشود .

چراغ های سقفی شیله سنسور دار در مصرف برق نیز تاثیر چشم گیری دارند.  استفاده از چراغ های سقفی سنسوردار این گونه است که به محض ورود هر شخص به مکانی که در آن چراغ های سقفی سنسور دار نصب شده است .

چراغ های سقفی شیله روشن و بلافاصله پس از خروج شخص آنها خاموش میشوند . بنابرین با استفاده از این چراغ های سقفی  مصرف برق به شدت کاهش پیدا میکند .

همچنین چراغ های سقفی سنسوردار دارای طول عمر بیشتری نسبت به چراغ های معمولی هستند و از نظر نصب و تعمیرات نیز چراغ های سقفی سنسور دار احتیاج کمتری به تعمیرات دارند .

شایان ذکر است که چراغ های سقفی سنسور دار از جمله استاندارد هایی هستند که در ساختمان سازی کشور های اروپایی مورد استفاده قرار داده میشوند و این چراغ های سقفی دارای تاییدیه اتحادیه اروپا نیز می باشند .

استفاه از چراغ های سقفی سنسور دار میتواند به زیبایی و مجلل ساختن مکان نیز کمک بسیار زیادی کرده و موثر واقع شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *