چراغ های سقفی

چراغ های سقفی

چراغ های سقفی گزینه مناسبی برای تزیین در مبحث دکوراسیون بوده  و میتوان آن را جایگزین سایر چراغ ها و لامپ های موجود کرد. این چراغ ها توان مصرفی مختلفی دارند و از قابلیت های آن ها میتوان تنظیم دستی زاویه تابش توسط مصرف کننده را نام برد.
چراغ های سقفی مزیت هایی مانند نور زیاد ، مصرف کم ، عمر زیاد و … را داراست. بهره زیاد از دیگر فواید این نوع چراغ بوده و راهکاری مناسب برای اضافه کردن بهره وری سیستم روشنایی است. این نوع چراغ ها در نوع های مختلف و دو کلاس توکار و روکار ساخته میشوند.
چراغ های سقفی جایگزین مناسبی برای انواع چراغ ها هستند ، اولا صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی نسبت به سایر چراغ ها می شود، ثانیا حرارتی که این نوع چراغ ها تولید میکنند نسبت به چراغ های دیگر ( مانند هالوژن) ، بسیار کم تر بوده ، ثالثا چراغ های سقفی قادرند در عین صرفه جویی از انرژی مصرفی حداکثر استفاده بهینه را نمایند ، همچنین این چراغ ها نوری همانند نور استاندارد طبیعت تولید میکنند و co2 کمتری نسبت به سایر چراغ ها تولید میکنند.

برخی از ویژگی های چراغ های سقفی :

۱٫    عمر بالای این محصول و مصرف پایین آن.
۲٫    امکان استفاده به دو صورت
توکار و روکار.
۳٫    قابلیت استفاده در مکان های مختلف مانند : اداره جات ، ویترین ، سقف های کاذب و … .
۴٫    اقتصادی بودن این محصول.
۵٫    امکان نصب کنترل تشخیص نور خودکار که باعــــث صرفه جویی در مصرف برق و کاهش هزینه ها می شود .

اطلاعاتی درباره چراغ های سقفی :

با آمدن افزایش تکنولوژی وعلم صنعت چراغ های سقفی شکل ویژه ای به خود گرفت . به طوری که با بکار گیری لامپ های ال ای دی نحوه نور پردازی در دکوراسیون داخلی عوض شد و کمتر کسی از چراغ های سقفی با لامپ های رشته ای استفاده میکند .

چراغ های سقفی جدید کمک شایانی در بهبود زیبای محیط داخلی ساختمان یا دکوراسیون داخل  ساختمان میکند .

چراغ های سقفی (سنتی ) نور شدید و و حرارت بسیاری تولید می کرد و البته لازم به گفتن نیست که این لامپ ها  مصرف انرژی بالایی نیز داشتن  اما چراغ های سقفی امروزی دارای نوری مناسب و ملایم  ومصرف انرژی کمی هم دارند .چراغ های سقفی مدرنی که امروزه به بازار امدن دارای اپلیکیشن خاصی هستن که این اپلیکیشن توانایی کنترل کامل نور و نوع ورنگ نور را به استفاده کننده میدهد .چراغ های سقفی دارای لایه محافظ خاصی هستن که ازورود گرد و غبارو رطوبت به داخل چراغ جلوگیری میکند وباتوجه به این ویژگی می توان از چراغ های سقفی  درتمام محیط ها استفاده کرد .چراغ های سقفی در اشکال گوناگون طراحی تولید شده و قابل استفاده در همه محیط های اداری،تجاری، مسکونی می باشد .چراغ های سقفی هم دارای محور پخش می باشند که هر چه این محور پخش بزرگ تر باشد ، فضای روشن تری خواهیم داشت .چراغ های سقفی توپی یکی از انواع این چراغ ها می باشد که بسیار پرکاربرد می باشد که حتی به صورت دستی و خانگی میتوان آن را ساخت که نمای زیبایی به منزل یا محیط داخلی ساختمان داد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *