چراغ های پارکی یاقوت مدل G32

چراغ های پارکی یاقوت مدل G32

همانطور که مستحضر هستید ، تصوری که در ذهن تمامی افراد در رابطه با چراغ و لامپ و روشنایی وجود دارد ، نور چشم آزار و اذیت کننده ای میباشد که باعث اختلال در دیدن و آسیب رساندن به چشم میشود .

چراغ های پارکی یاقوت مدل G32 ، با به کارگیری از لامپهای LED در ساختار خود ، برای روشنایی و تولید نور و استفاده از برخی قابلیت های خاص و منحصر به فرد خود ، قابلیت تولید نور بسیار مناسب و دلنشینی را دارا بوده و باعث آرام شدن و دلنشین تر شدن فضاهای سبز ، باغ ها ، پارک ها و ….. تمامی مکان هایی میباشد که مورد استفاده قرار میگیرد ، البته جالب است که بدانید ، چراغ های پارکی مدل G32 گزینه بسیار مناسب و لایقی برای به کارگیری در شب و محیط های تاریک نیز میباشند ، چرا که میتوانند در شکیل شدن و مجلل شدن مکان مذکور نقش به سزایی را ایفا کنند .

استفاده از لامپهای LED نیز در چراغ های پارکی یاقوت مدل G32 باعث شده است تا این چراغ ها از طول عمر  حداقل ۵۰ هزار ساعت برخوردار باشند ، بنابرین چراغ های پارکی یاقوت مدل G32 از لحاظ کارکرد ، کیفیت و طول عمر ، در سطح و میزان بسیار مناسبی قرار داشته و میتوانند بسیار مفید واقع شوند .

مشخصات فنی چراغ های پارکی یاقوت مدل G32 :

۱-  استفاده از سیستم حفاظتی IP65

۲- استفاده از آلومینیوم در پوشش بدنه

۳- استفاده از رنگ الکترو استاتیک

۴- برخورداری از وزن بسیار مناسب

۵-برخورداری از لوله با قطر ۶۵ میلیمتر

همچنین ، استفاده از برخی قابلیت های مکانیکی بسیار مناسب و بروز در این چراغ های پارکی ، باعث شده است تا صرفه جویی هزینه و مخارج در این چراغ های پارکی به حداقل رسیده و کاهش هزینه چشم گیری را دارا باشد .

شایان ذکر است که چراغ های پارکی یاقوت مدل G32 توانایی استفاده از منابع خورشیدی را نیز دارا بوده و میتوانند با انرژی که در زمان طلوع خورشید به دست میاورند ، نسبت به تولید نور اقدام کرده و ایجاد نور کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *